به تازگی در بسیاری از سایت های مختلف متاسفانه شاهد این هستیم که کتاب هایی را جهت خرید به قیمت های بسیار بالایی قرارداده اند و تنها هدف آنها از این کار ها سودجویی و ی از مردم است . 

اما سایت دیلی فایل که به تازگی به این سایت برخوردم واقعا مطالب و محصولاتی که در سایت خود برای فروش قرار داده است واقعا تحسین کردنی است . 

به خصوص در بخش کتاب های علوم غریبه واقعا بنظرم موفق بودند و خود من چند کتاب از آنها تهیه کردم که واقعا برام لذت بخش بود پشتیبانی سایتشون واقعا به چشم میاد کیفیت بالا ، ادب و اطلاعات کاملی که به مشتری میدهند . 

کتاب میراث زرین را نیز از این سایت تهیه کردم که واقعا نسبت به کیفیت واقعا قیمت پایینی را برای فروش قرار داده اند که زمانی که پیگیر شدم علت را مدیریت سایت گفتند که فکر ما پول درآوردن نیست و دوست داریم برای مردم خدمت کنیم که واقعا کمتر سایتی از این لطف ها برای مردمش انجام میده بنظرم . 

در پایین لیست توضیحات مختصر را در مورد این کتاب قرار میدهم . 

اگر خواستید بر روی کتاب میراث زرین کلیک نمایید تا بتوانید به سایت دیلی فایل وارد شوید و توضیحات کامل را مشاهده نموده و خرید خود را قطعی نمایید . 

کتاب میراث زرین

کتاب میراث زرین اولین مجموعه رمز گشایی علائم و آثار با نامی کاملا بومی به اسم کتاب " میراث زرین " که بیانگر میراث و نشانه های بسیار کهن و تاریخی این مرز و بوم هزاران دوران و هزار رنگ دیده می باشد .

مجموعه کتاب میراث زرین شامل چه بخش هایی است ؟

این مجموعه ارزشمند شامل بخش هایی از مبحث علمی رمز گشایی و چگونگی شناخت دفینه ، گنجینه ها و دفینه های اسلامی و غیر اسلامی و همچنین مطالب و نکار حائز اهمیت درباره گنج و دفینه یابی و راه های موفقیت در آن بوده ، در کتاب میراث زرین سعی بر آن شده است که تا حد امکان ، راه حل ها و رمز گشایی ها را بصورت جامع و دقیق در اختیار خوانندگان این کتاب قرار داده شود .

این مجموعه ارشمند مرجع علائم باستان شناسی است که در اختیار شما دوستان عزیز قرار داده شده است همانور که میدانید پدران ما برای حفظ اشیاء و سرمایه های خود از این آثار و علائم به عنوان مکانی رمز نگاری شده استفاده کرده اند در گذشته اما امروزه پپیدا کردن این زیر خاکی ها ، گنجینه ها و دفینه ها کاری بسیار سختی شده است . شما با کمک مجموعه کتاب میراث زرین به راحتی می توانین این رمز ها را گشوده و مکان دقیق این دفینه و گنج ها را تشخیص دهید .

شایان ذکر است این مجموعه ارزشمند با کمک اساتید بسیار کار بلد در زمینه علوم باستان

خرید فالوور ایرانی واقعی برای کسب و کار های اینستاگرام

دانلود جزوه آموزش استخدام موکلین

دانلود کتاب اسرار قاسمی

کتاب ,ها ,میراث ,زرین ,واقعا ,سایت ,کتاب میراث ,میراث زرین ,قرار داده ,از این ,شده است

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آرامش با نیلک سایت آموزشی و تفریحی پی سی دیتا server ♡ I Purple You ♡ روانشناسی بالینی کودک و نوجوان رژیم و سلامتی | سلامتی برق - الکترونیک مزون مُدینه طراحی و دوخت انواع لباس مجلسی عروس نامزدی بازشناسی وبلاگ نویسی حرفه ای